Apple Teknik Servis


 


 

 

Apple iPhone Teknik Servis / Apple Macbook Teknik Servis

Cadde İletişim olarak tüm iPhone ve Macbook modellerinin teknik servis hizmetini garantili olarak yapmaktayız.

iPhone telefonunuzun ekranını Apple Store orjinal garantisini bozmadan onarıyoruz.

İster orjinal ekran, ister A+ kalite ekran değişimi.
 

Apple iPhone orjinal parçaları için Cadde İletişim Teknik Servis bölümümüzü arayarak fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 0216 411 77 77 Cadde İletişim Bağdat Caddesi

Cadde İletişim olarak herhangi bir randevu sistmemimiz bulunmamaktadır. Talep etmiş olduğunuz iPhone ekranı 30 dakika içerisinde tüm testleri yapılarak 6 ay garantili olarak teslim edilir.

 

A Kalite Ekran:
Kullanım açısından orjinal ekrandan farklılığı yoktur ve orjinal ekranlara oranla daha ucuzdur. Garanti süresi bitmiş iPhone telefonlarda A Kalite Ekran tercih edilebilir. Ek olarak Cadde İletişim mağazamızda değiştirilmiş olan ekranlar 6 Ay mağazamız garantisi altındadır. 


Mağazamızda değiştirilen ekranlar, tekrar kırılmadığı ve sıvı teması olmadığı sürece 6 Ay Cadde İletişim garantisi altındadır.
 

iPhone Üst Cam Değişimi Nedir ?
 

iPhone telefonlarda ekran 2 bölümden oluşmaktadır. Ve bu 2 ekran fabrikasyon olarak birbirine yapıştırılmıştır. Farklı teknik ve cihazlar ile bu 2 ekran birbirinden ayrılarak üst cam değişimi yapılabilir.
 

1-) İç Ekran (LCD Panel): Görünütünün yer aldığı renkli ekrandır, eğer iPhone'nunuz çalışıyor ve ekranınızda görüntü yok ise düşme veya darbe sonucu telefonunuzun iç ekranı kırılmıştır. 
 

2-) Üst Cam (Dokunmatik Panel):  iPhone telefonunuza dokunmatik özelliğini kazandıran ekrandır. iPhone'nunuzda iç görüntü var kullanılabiliyor ama ekranda kırık veya çatlak mevcut ise dokunmatik panel kırılmıştır.
 

Baloncuk oluşması, toz kalması, dokunmatik sorunu gibi problemler yaşandığı için Cadde İletişim olarak Üst Cam değişimi yapmamaktayız. Servisimizde yapılan tüm ekran işlemlerinde 2 ekran değiştirilerek iPhone'nunuzun ekranı yenilenmektedir. 

iPhone Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

1-) iPhone telefonumun pili / bataryası çabuk bitiyor ve kapanıp açılıyor.