Apple iPhone Swarp / Değişim Telefon Nedir ?

 

 

Aslında "Swarp" kelimesi Apple garanti kapmasında kullanılan kelimedir. Arızalı iPhone telefonun yerine verilen telefona denir.

Daha fazla açıklamak gerekirse; garanti kapmasında bir iPhone telefonunuz olduğunu düşünelim, zamanla fabrikasyon bir hatası oluştu (ekran kırılması, sıvı teması ve kasa eğilmesine bağlı arızalar dahil değildir.) batarya çabuk bitmeye başladı, ses tuşları basmamaya başladı veya orta tuş işlevini yitirdi. Apple Store 'larda teknik servis hizmeti yoktur, bu tür durumlarda arızalı telefonu sizden teslim alırlar ve yerine yeni hiç kullanılmamış bir telefon verirler. (Bu işlem esnasında telefonunuzun üzerindeki tüm parçalar orjinal olmalı.)

Bazı kullanıcılar Apple 'dan aldıkları bu telefonları kullanmazlar ve satışa sunarlar. Böylelikle Swarp / Değişim telefonlar farklı kanallar aracılığı ile satışa sunulur.

Apple bu işlem esnasında sizin cihazınızın kutusunu istemez ve yeni verdiği cihazla kutu vermez.
 

Ayrıca kullanılan arızalı telefonun 3 ay kullanıldığını düşünelim yeni verilen telefonun 21 ay garantisi devam etmektedir. Telefonun garantisi bitene kadar Apple bu hizmeti verir.

 

Mağazamızda bulunan Swarp / Değişim cihazları hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 

 

CADDE İLETİŞİM Bağdat Caddesi / Şaşkınbakkal

 

0532 205 71 45