Teslimat ve Kargo

Gün içerisinde saat 15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. 15:00 'dan sonra gelen siparişler bir sonraki güne aktarılır. Kargo firmalarının Cumartesi ve Pazar günleri çalışmamasından ötürü Cuma günü 15:00 'dan sonra verilen siperişler Pazartesi sabahına aktrarılmaktadır.
 

Sipariş gününün ertesi sabahı, sipariş esnasında girmiş olduğunuz e-posta adresine kargo takip numaranız gelecektir. Daha fazla bilgi için, 0216 411 77 77

İADE : Sipariş edilen ürün iade edilmek istenildiğinde, üründe bir sorun veya ayıp bulunuyorsa ve bu nedenle iade etmek istiyorsanız kargoyu firmamız karşılamaktadır. Üründe herhangi bir sorun veya ayıp bulunmuyorsa kişisel nedenlerden dolayı iade etmek istiyorsanız kargoyu sipariş sahibi ödemelidir aksi takdirde firmamız kargoyu teslim alamayacaktır. 


DEĞİŞİM : Sipariş edilen ürün değişim yapılmak istenildiğinde, ürün sipariş ettiğiniz ürünle farklılık gösteriyor veya ayıplı ürün ise kargoyu firmamız karşılamaktadır. Kişisel nedenlerden ötürü değişim yapmak istiyorsanız kargoyu sipariş sahibi ödemelidir aksi takdirde firmamız kargoyu iade alamayacaktır. Siparişinizi tamamlamadan önce aldığınız ürünün telefonunuza uygunluğunu kontrol etmenizi rica ederiz.
 

Firmamız MNG kargo ile anlaşması bulunmaktadır ve 100.00 TL üzeri alışverişleriniz için sipariş adımlarında (4. Adım / Kargo Metodu)  "Ücretsiz Kargo"  Kargo seçeneği aktif olacaktır.
 

Siparişinizin başka bir kargo firması ile gönderilmesini isterseniz, sipariş notu bölümüne talebinizi yazabilirsiniz. Konu ile ilgili firmamız sizlere geri dönüş yapacaktır.
 

Kargo firması ile ilgili bir değişiklik olduğunda güncel olarak bu sayfada bilgilendirme yapılacaktır.